Galerii: Ämari lennuvälja päikeseloojangu ilus toimus heategevuslik kontsert „Laulud sõdurile”

Ämari lennuväljal toimus 16. juunil heategevusliku kontserdi „Laulud sõdurile” salvestus, kus muusikalist hingepaitust pakkusid Eesti parimad lauljad Sõjaväeorkestri saatel. Kontserdil osalesid Eesti Vabariigi president Alar Karis abikaasaga, president Kersti Kaljulaid, peaminister Kaja Kallas, Kaitseväe juhataja Martin Herem ja paljud teised. Kontsert on eetris 22. juuni õhtul kell 20.00 Kanal 2-s ja Postimehe veebis.
Loe lisaks

Heategevuslik kontsert „Laulud sõdurile” toimub esmakordselt Ämari lennubaasis

Ämari lennuväli on lavaks heategevuslikule kontserdile „Laulud sõdurile”, kus astuvad üles armastatud Eesti lauljad Sõjaväeorkestri saatel. Kui kontserdil pakuvad taas muusikalist hingepaitust Ines ja Karl-Erik Taukar, siis kõik ülejäänud artistid asuvad kontserdil üles esmakordselt — Alika Milova, Duo Ruut, René Soom, villemdrillem ja Suured tüdrukud. Kontsert on eetris 22. juuni õhtul Kanal 2-s ja Postimehe veebis.
Loe lisaks

Galerii: Heategevuslik õhtusöök Alar Karisega kogus rekordsumma kaitseväelaste laste toetuseks

Noblessneri Valukojas Nobeli saalis toimus 12. aprillil juba 11. korda Carolin Illenzeeri Fondi heategevuslik õhtusöök, kus osales ka fondi patroon Vabariigi President Alar Karis abikaasaga. Sündmus näitas, et eestlastel jätkub südameheadust nii ukrainlastele kui ka meie oma langenud või raskelt vigastada saanud kaitseväelaste lastele. Heategevuslik õhtusöök kogus rekordsumma annetusi.

Loe lisaks

Arhiiv