Fondi patrooni jõulutervitus!

Fondi patroon Alar Karis kutsub üles avama oma südame ja annetama Eesti kaitseväe teenistuses langenud või viga saanud laste haridustee toetuseks. 
Loe lisaks

President Karisest saab Carolin Illenzeeri Fondi patroon

President Alar Karisest saab Carolin Illenzeeri Fondi patroon, mis toetab teenistuses langenud või raskelt vigastada saanud Eesti kaitseväelaste lapsi. Sihtasutuse Carolin Illenzeeri Fond eesmärk on raha ja mitterahaliste vahendite kogumine teenistuses langenud või raskelt vigastada saanud Eesti kaitseväelaste laste toetamiseks nende haridusteel.
Loe lisaks

Astu meie kogukonna liikmeks ja hakka püsiannetajaks!

Juba järgmisel nädalal, 30. novembril toimuvad taaskord annetamistalgud. See liikumine on alguse saanud Ameerika Ühendriikidest ning loodud vastureaktsioonina mustale reedele. Talgute mõte on pöörata tähelepanu annetamisele, heategevusele ning seda kõike ka natuke lõbusamas või tavapäratumas võtmes. Juba kolmandat aastat järjest korraldatakse annetamistalguid ka Eestis.
Loe lisaks

Aitäh Fondi patroonile!

Aitäh, Kersti Kaljulaid! Oled olnud meie Fondile suurepärane patroon, kelle tuge oleme tõesti igal sammul tajunud. On olnud selgelt tunda, et patroonlus pole olnud Sulle sõnakõlks vaid hingega tehtud töö. Siin mõned hetked, mis kinni püütud!

Hetked koos peredega Kadriorus, kohtumised Fondi nõukoguga, "Laulud sõdurile" kontsert ja heategevuslik õhtusöök.
Loe lisaks

Arhiiv