Heategevuslik kontsert “Laulud sõdurile” toimub koostöös Postimees Grupiga

Uudised

Kommenteeri
Teenistuses langenud ja vigastada saanud kaitseväelaste laste toetuseks loodud Carolin Illenzeeri Fondi heategevuslik kontsert „Laulud sõdurile“ toimub sel aastal Tapal ning selle kannab üle Postimees Grupp. Kontsert on Kanal 2 eetris 22. juunil
kell 20.00 ja 23. juunil kell 12.00.
Kontserdiga kogutud annetustega toetab Carolin Illenzeeri Fond raskelt vigastatud või teenistuses langenud kaitseväelaste laste haridusteed ning huvitegevust. Sel aastal juba üheksandat korda toimuv kontsert näeb välja seoses COVID-19 viiruse levikuga tavapärasest erinev. Kui varasemalt on heategevuslik kontsert leidnud aset Võidupüha paraadiga samas linnas, siis sel korral toimub kontsert Tapa kinnises sõjaväelinnakus. Kohapealseks publikuks on Kaitseväes aega teenivad teenistujad ja Tapal paiknevad liitlasvägede sõdurid. Läbi Kanal 2 ülekande jõuab kontsert “Laulud sõdurile” kõigi eestlaste kodudesse. Kontserdiülekanne Kanal 2s on kättesaadav ka vabalevist.

“Meil on au alustada koostööd Carolin Illenzeeri Fondiga, et toetada Eesti Kaitseväe teenistuses langenud ja viga saanud kaitseväelaste lapsi. Just tänavuse kriisi ajal oleme näinud, et riigikaitsel on ühiskonnas oluline roll ka mitte sõjaliste konfliktide ajal. Meenutagem siinkohal kasvõi Kaitseväe välihaiglat Kuressaares. Meil on omalt poolt hea meel panustada kogu Postimees Grupiga ühiskonna alusväärtustesse meile olemasolevate vahenditega, tõstes teadlikkust riigikaitsest, riigikaitsjatest ja rääkides, miks see on oluline Eesti riigile,” märkis Postimees Grupi telekanalite programmijuht Kaspar Kaljas.

Carolin Illenzeeri Fond kutsub inimesi üles toetama lapsi helistades fondi annetustelefonidele. Üheksa tegevusaasta jooksul on pered tänu fondi toetustele saanud tuge oma laste ülikooli saatmisel, hobidega tegelemisel ning kooliaasta alguse puhul.

Fond on saanud oma nime 2005. aastal välismissioonil Iraagis langenud vanemveebel Arre Illenzeeri türtre Carolini järgi. Toona hakkasid veebel Illenzeeri kaitseväelastest sõbrad perekonda toetama ning kuna välismissiooonid jätkusid ja kurbi teateid tuli veel, siis loodi Carolin Illenzeeri Fond aitamaks sarnasesse olukorda sattunud peresid.

Fond toetab enda nimistus olevaid lapsi 300 eurose koolikoti toetusega, lisaks panustab laste huviharidusse – olgu selleks siis ratsutamine, jalgpall, muusika või kunst. Osad lapsed on juba suureks sirgunud ja seetõttu annab fond välja ka ülikooli stipendiume.

Annetustelefonid on avatud juba nüüd numbril 900 6705 annetades 5 eurot, numbril 900 6715 annetades 15 eurot ja numbril 900 6735 annetades 35 eurot.

Heategevuslikul kontserdil “Laulud sõdurile” ülesse astuvad artistid avalikustame 28. mail.

Lisainformatsioon:


ti Aavik
SA Carolin Illenzeeri Fond
Tegevjuht
+372 5346220
iti@carolinfond.ee

Lisa kommentaar

Email again: