Taaskord on teoks saanud Carolin Illenzeeri Fondi patrooni heategevuslik õhtusöök

Uudised

Kommenteeri
12. aprilli 2018 õhtul toimus Kultuurikatla Black Box saalis kaheksas heategevuslik õhtusöök. Heategijate hulka kuulus palju erinevate elualade esindajaid ja saal oli häid inimesi täis.

Fondi patroon, Vabariigi President Kersti Kaljulaid ütles oma kõnes, et vabatahtlike ühingute tegevus ja kampaaniad ei tähenda, justkui oleksid riigipoolsed meetmed meie veteranide toetuseks kuidagi puudulikud, vaid näitavad hoopis Eesti ühiskonna kasvamist tervikuna. “Tänan fondi loojaid, sinna panustajaid ja kõiki annetajaid – teie olete teinud Eesti ühiskonna paremaks ja andnud meie sõduritele veelgi suurema kindlustunde tuleviku ees,” ütles president Kaljulaid.

Õhtusöögi raames korraldati kunstioksjon, mille tulud läksid täies mahus vigastatud või hukkunud kaitseväelaste laste huvitegevuse ja hariduse toetuseks. Oma loometööd annetasid oksjoni tarvis kunstnikud Enn Põldroos, Martin Saar, Kamille Saabre ja Catherine Zarip. Kokku koguti oksjoniga 6 200 eurot.

Kõikide tuludega kokku koguti vigastatud või hukkunud kaitseväelaste laste toetuseks ligi 10 000 euro.

Üheskoos lauldi Eesti 100 raames meile kõigile kingitud laulu “Maa tuleb täita lastega”. Oma professionaalse lauluhäälega toetasid Lenna Kuurma, Hanna-Liina Võsa, Genka, Ivo Linna ja Daniel Levi Viinalass, inglihäältena muutsid esitluse täiuslikuks Lasteekraani Muusikastuudio mudilased. Laulu uusversiooni seade ja heliproduktsiooni on teinud Romet Pott, kes laulu esitamiseks meile oma lahke loa andis. Õhtu meeleolumuusikat tegi Eesti Kaitseväe orkestri jazzkoosseis.

Kultuurikatlas toimunud õhtusöögi menüü koostas ja valmistas Tervise Catering, joogid pakkus AS Prike, korraldusliku poole eest kandis hoolt agentuur Must.

Fondi patrooni President Kersti Kaljulaidi kõne eesti keeles on leitav siit.

Fotograaf Erlend Štaubi poolt õhtu jooksul tehtud pildigalerii on kättesaadav siit.

Eesti kaitseväe fotograafi Ardi Hallismaa fotod leiate siit.Lisa kommentaar

Email again: