Peagi sajab taevast golfipalle!

Uudised

Kommenteeri
Carolin Illenzeeri Fond koostöös Niitvälja Golfi ja Eesti Kaitseväega korraldab 15. septembril Niitväljal heategevusliku golfivõistluse President Cup 2019. Võistlusele paneb punkti Õhuvägede helikopteri lend Niitvälja griini kohale. Helikoperist sajab golfipalle toetamaks teenistuses hukkunud või raskelt viga saanud kaitseväelaste lapsi.

Juba viiendat korda koostöös Carolin Illenzeeri Fondiga toimuv golfivõistlus President Cup leiab aset 15. septembril Niitväljal ning sellest saavad osa võtta kõik golfihuvilised. Aga sel päeval on oodatud Niitväljale ka kõik need, kes golfimänguga alles sõprust sobitamas on, sest kella 10.00-16.00 on uudistamiseks väljas Eesti Kaitseväe rasketehnika ning toimub golfidemo. Nelja tunni jooksul saavad huvilised ülevaate põnevast golfimängust, proovides ise treeneri juhendamisel erinevaid golfilööke. Golfidemol osalemiseks on vajalik end registreerida siin.

Heategevuslikule päevale paneb kell 16.00 punkti Niitvälja kohale tõusev Õhuväe helikopter, kust kukutakse alla kõik heateo golfipallid. Auku kukkunud golfipalli omanik võidab Eesti Kaitseväe poolt lennu helikopteriga. Kui auku ei jõua ühtegi palli, võidab kõige lähemal oleva palli omanik.

Nii kõigil golfimängijatel, suure südamega pealtvaatajatel kui ka kõigil teistel headel inimestel on võimalik anda oma panus teenistuses hukkunud või raskelt vigastada saanud kaitseväelaste laste huvitegevusse. Heateoks tuleb soetada omanimeline golfipall, mis siis päeva lõppedes lennutatakse helikopterist koos kõigi teiste pallidega Niitvälja harjutusgriini kohale.

Ühe palli hind on 10 eurot, kahe palli hind 15 eurot ja kolme palli hind 25 eurot. Heategevuslikke golfipalle saab soetada kuni 15. septembrini Niitvälja caddiemasterist või tehes ülekande MTÜ Niitvälja Golfiklubi arveldusarvele: EE901010052004625005. Selgitusse palun kirjutada “CIF + nimi”. Kõik heategevuslikud pallid veerevad 15. septembril Niitvälja Golfikeskuses toimuva President Cup võistluse raames toetamaks kannatanud kaitseväelaste lapsi.

VAATA VIDEOT PRESIDENT CUP VÕISTLUSTELT AASTAL 2018


Lisa kommentaar

Email again: