Heategevuslikud golfipallid kogusid kokku 3000 eurot!

Uudised

Kommenteeri

Pressiteade

17.09.2019

Eesti Kaitseväe teenistuses langenud või viga saanud kaitseväelaste laste haridustee toeks koguti 3000 eurot.

Pühapäeval, 15. septembril toimus Niitvälja Golfikeskuse, Carolin Illenzeeri Fondi ja Eesti Kaitseväe koostöös juba viies heategevuslik golfivõistlus President Cup 2019. Teenistuses langenud või viga saanud kaitseväelaste laste haridustee toetuseks koguti 3000 eurot.

Golfivõistlus President Cup 2019 toimus hoolimata vihmasest ilmast ning golfirajal oli jõudu võtmas palju võistlejaid. Lisaks tavapärasele jõukatsumisele koguti Presindet Cupil annetusi toetamaks laste haridusteed, kelle üks vanem on langenud või saanud raskelt viga Eesti Kaitseväe teenistuses. Annetusi koguti nimeliste golfipallide müügiga, mis Eesti Õhuväe kopterist alla griinile visati ning augule kõige lähemale saanud palli omanikku premeeriti Eesti Õhuväe kopterilennuga. Eriliselt vihmast ilma aitasid trotsida NATO liitlassõduris, kes rajal annetuspõhise erivõistluse korraldasid ning külmetanud mängijatele teed pakkusid.

Tänavu sügiselt maksti Carolin Illenzeeri Fondi nimistus olevatele lastele koolialguse toetust 10 000 euro väärtuses. Lisaks toetab fond ka laste huviharidust ja läbi Nordeconi Laagritoetuse allfondi aidatakse kaasa laste huvilaagrites osalemisele.

Kaitseväe Fotograafi poolt tehtud pilte saab vaadata SIIT.

Niitvälja Golfiklubi pilte saab vaadata SIIT.

Video sündmusest pani kokku Sõdurileht:


Lisa kommentaar

Email again: