Golfipäev Niitväljal kogus ligi 3000 eurot!

Uudised

Kommenteeri
Niitvälja golfikeskuses toimus 12. septembril koostöös Carolin Illenzeeri Fondi ja Eesti Kaitseväega juba seitsmendat korda golfivõistlus “President Cup”.

Rajal toimus mitmeid erivõistlusi, milles osalemine oli mängijatele tasuline. Nii said rajal olnud mängijad täiendavalt enda poolt panustada. Liitlasvägede sõdurid ja Eesti Nato Ühingu vabatahtlikud pakkusid rajal sooja teed ja kohvi ning lisaks kogusid annetusi, müües restoran T19 poolt valmistatud suupisteid. Ühe erivõistluse korraldas endiste Kaitseväe vanemallohvitseride pruulikoda SNCO, ​​kus iga osaleja sai palli griinile lüües valida endale meelepärased käsitööõlled. NATO telgis oli kõikidel soovijatel võimalik liitlaste juhendamisel päris relva katsuda. Enda lahingvarustust tutvustasid ka Eesti kaitseväelased.

Pärast meeleolukat võistlust pakkus kõigile huvilistele põnevust Niitvälja klubihoone kõrval paiknev liiklusohutuse stend “pöörlev auto” ning kaasahaarava ja liigutava muusikalise etteaste tegi Stefan.

Kokku koguti eilse golfipäevaga ja heategevuslike tegevustega ligi 3000 eurot Carolin Illenzeeri Fondi laste haridustee ja huvitegevuse toetuseks.

Golfirajal mängijana kaasa löönud üks võistluse algatajaid kolonel Jaak Tarien märkis: “Eesti Kaitsevägi on rahvavägi. Kaitseväelastele on tähtis hoida ja kasvatada sidusust ühiskonnas. Just sellepärast on oluline, et kohtuvad pealtnäha erinevaid valdkonnad. Golfimängijatel avaneb võimalus toetada neid kaitseväelasi, kes oma kohustust täites on jätnud oma elu ja tervise.”

Käesoleva sügisel alustas esmakordselt kooliteed üks Carolin Illenzeeri Fondi laps, 35 last jätkasid põhi- ja keskhariduse omandamist, kaks noorukit astusid ülikooli ning üks jätkas magistrantuuris. Kokku eraldas Fond 19 140 euro eest toetusi.

Golfivõistluse “President Cup” iga võistleja osalustasust läks 15 eurot Fondi laste toetuseks, lisaks panustati agaralt rajal olnud erivõistlustel, mida korraldasid Keila Õllesaali, Niitvälja Golfikeskuse restoran T19 ja NATO Lahingugrupp koostöös Kaitseväega.  

Carolin Illenzeeri Fondist saavad Eesti kaitseväe teenistuses langenud või raskelt viga saanud kaitseväelaste lapsed ka huvihariduse toetust. Lapsed teevad kõvasti sporti, õpivad keeli, teevad kunsti ning omandavad muusikalist haridust.

Võistlust toetasid: Eesti Kaitsevägi, NATO Lahingugrupp, Eesti Nato Ühing, Kingitus.ee, T19 Resto, Keila Õllesaal / SNCO Pruul, Saku Õlletehas, Orkla Eesti, Dove ja Magnum. Võistluse karikad valmistas Liisu Arro.

Fotod: Erlend Štaub

Oma panuse saab anda Carolin Illenzeeri Fondi helistades aastaringselt avatud annetusnumbritele:

900 6705 – 5 eurot

900 6715 – 15 eurot

900 6735 – 35 eurot

Ja fondi pangakontole:

SA Carolin Illenzeeri Fond

IBAN: EE687700771001314163

Lisainfo:

Iti Aavik

+372 53462209

iti@carolinfond.ee

https://www.carolinillenzeerifond.ee Lisa kommentaar

Email again: