Fond saab viieteist aastaseks!

Uudised

Kommenteeri
Carolin Illenzeeri Fond saab 27. detsembril viieteist aastaseks. Fond on saanud oma nime väikese Carolini järgi, kelle isa Arre langes Iraagis sõjalisel missioonil ning nägi oma mõnekuist tütart vaid ühe korra Eestis puhkusel viibides. Viisteist aastat tagasi soovis üks sõpruskond pakkuda tuge väikesele tüdrukule ning noorele emale, kes olid üksi jäänud.
 Väike algatus kasvas üha suuremaks, sest sarnaseid peresid tuli kahjuks juurde ja nii sündiski Carolin Illenzeeri Fond, mis toetab Eesti Kaitseväe teenistuses langenud või raskelt viga saanud kaitseväelaste laste haridusteed.

Väikese Carolin ümber tekkis algselt pisike toetav sõpruskond, mis tänaseks päevaks on paisunud tugevaks kogukonnaks, kus lisaks talle on teisi sarnase saatusega lapsi. Kogukond, mis koosneb lisaks algsele sõpruskonnale paljudest riigikaitsega seotud institutsioonides, annetajatest ning loomeinimestest, kes panustavad enda aja ja loominguga.

Tänasel keerulisel ajal on oluline meeles pidada, et just kokku hoides suudame rohkem ning üheskoos raskusi ületada on alati lihtsam. Üks sõpruskond tõestas, et me ei jäta üksi neid, kes meile igapäevast turvatunnet tagavad.

2020. aastal jagas fond 38 lapsele koolialguse toetust ja üks nooruk sai stipendiumi magistriõpinguteks. Kokku said lapsed 14 710 euro väärtuses koolialguse toetusi. Toetasime ka laste huviharidust andes välja stipendiumid nii klaveri kui ka keraamika õpinguteks, keeleõppeks ning muidugi spordi harrastamiseks. Fondi lapsed tegelevad käsipalli, korvpalli, jalgpalli, judo, ratsutamise, ujumise ja tantsimisega. Lisaks on neil fondi toel võimalik osaleda huvilaagrites.

Igaühel on võimalik panustada riigikaitsesse. Võime seda teha otseselt enda elu ja tervise hinnaga või panustada läbi selle, et hoiame nende vaprate kaitseväelaste tagala turvalisena - kedagi ei jäeta üksi.

Ka Sina saad annetada nüüd ja praegu!

Helista meie annetusnumbritele:
900 6705 – 5 eurot
900 6715 – 15 eurot
900 6735 – 35 eurot

Anneta meie pangakontole
SA Carolin Illenzeeri Fond
IBAN: EE687700771001314163

Lisa kommentaar

Email again: